| ღSecretღ a întrebat:

Fetelor cum este sarutul perfect pentru. voi? happybatting eyelashes

Răspuns Câştigător
| MetalheadSatan666 a răspuns:

Hmm cu un baiat care ma iubeste si il iubesc, intr-un loc dragut.laughing Sincer habar n-am... dragostea te poate uimi in fiecare moment big grin

10 răspunsuri:
| BubuLina999 a răspuns:

Sa fie din dragoste si cum simtimbatting eyelashes:*

| larrii a răspuns:

Balos

| PedoBarbie a răspuns:

Bună!
Pufoşenie.
Pe curând!

| FearOfTheDark a răspuns:

E doar un sarut.Te saruti cu iubitul tau ca doar nu iei un boschetar dupa strada si ii bagi limba-n gura.

| Against a răspuns:

Cu baiatul potrivitbatting eyelashes

| gєσяgιαηα a răspuns:

Sarutul perfect pentru mine, a fost cand coboram scarile sh baiatul pe care`l placeam atunci m`a prins de mana sh m`a sarutat puppy dog eyes

| allexxys a răspuns:

AlA' din inima si sincer... big grin

| Andreeaaadc a răspuns:

Intr-o relatie primul sarut ( de obicei ) este mai lung...nu de 20 de minute dar intr-un fel un french kiss. Pentru mine ar fi iarna, cand totul e alb puppy dog eyes si baiatul de langa mine sa il iubesc cum ma iubeste si el pe mine love struck.

| Annayra2001 a răspuns:

In parc, suntem prieteni, de dam pe hinta big grin si el spune ca s-a plictisit sa stam pe hinti de copilasi, si sa mergem altundeva! Ne ridicam de pe hinti si el ma saruta pasional

Asta e parerea mea! As vrea eu sa fie asa!

| Adeluuuu a răspuns:

Saa fie din dragoste..si cat de cat pasional