| rfeqa a întrebat:

imi e rusine sa ii spun mamei sa folosesc protejslipuri! i-am spus ca am o scurgere vaginala dar nu i-am zis ca ma deranjeaza!

Răspuns Câştigător
| ChristinneVonD a răspuns:

Scumpa, daca te referi la acea scurgere vaginala la care cred eu ca te referi ar trebui sa stii ca de aia nu scapi niciodata din nefericire straight face Asa ca indiferent daca ii spui acum sau peste 3, 4, 5, luni sau 1 an tot o sa trebuiasca sa-i spui. Si nu uita ce cea mai buna prietena este mama ta! Si ea, Raluca, te va invata MEREU numai de bine. Plus ca nu ai facut nimic gresit sau jenant ca sa iti fie frica/ Rusine. :*

1 răspuns:
| Noreasontosimle a răspuns:

Pff e mama ta, cine te poate intelege mai bine decat ea? stai linistita nu-ti fie rusine, vorbeste cu ea, si te va intelege, te va ajuta. si tot timpul va aprecia faptul ca vrei sa discuti cu ea:X