| J0K3R a întrebat:

Sall TPU, imi place de o fata da imi este rusine sa ii spun si nu stiu daca si ea simte la fel... ce sa fac sa o prind singura si sa ii spun? imi puteti spune cum sa ma comport cu ea mersi mult dau junda xD

Răspuns Câştigător
| frumusikgirl1 a răspuns:

Nu nu nuno talking nu trebuie sa fii direct trebuie sa o faci pe ea sa se indragostreasca de tine daca ai muschi bine cand stai undeva stai cu mainile in jurul braului si umflati muschii daca nu ai du-te la sala si daca incepi sa faci sala spune-i unui prieten si fal cumva sa ii spuna ei intr-un context vb mai indiferent cu ea si cand te uiti la ea fa-o sa creada ca te uiti la unger k si cum ar fi cea mai pura daca esti respectat sau popular este bine va avea un afect mai rapid daca nu devino popular si fii nostim sa ai simtul umorului dar nu glume din alea de prost gust glume chiar s-o faca sa rada si fale in general dar nu confunda cand stai serios fii serios cand trebuie sa fii nostim fii nostim astaa conteaza cel mai mult sa stii cand trebuie sa fii si ce trebuie sa fiiwinking

1 răspuns:
| LaviniaAle a răspuns:

Wow, pai cum sa nu sti esti baiat, parerea mea e ca ar trebui sa faci rost de nr ei de telefon si sa ii dai o intalnire sau sa o scoti la un suc, asa vei avea ocazia ii dovedesti tot ce simti pentru ea. Nu incerca sa faci pe timidu, fi putin mai direct si daruieste-i o floare.happy, sau fa ceva deosebit, incat isi va da seama cu siguranta ca simti ceva pentru ea. Funda?big grin