| bonjo1 a întrebat:

SaLL TPU.Imi place de o fata numita Ana ea este in clasa a 6-a eu a5-a si o palc foarte mult eu ma uit in fiecare zi la ea si i si imi spune buna mereu dar nu stiu cum sa fac sa-i spun ca o plac si sa-i cer id, etc (va rog ajutati-ma)[FUNA]

Răspuns Câştigător
| KeepCalmThinkDiffrent a răspuns:

Buna happy
FAptul ca te saluta pe un pas foarte mare big grin
Tot ce trebuie tu sa faci e sa te mai bagi in vorba cu ea din cand in cand ca sa va puteti imprieteni happy
Nu`i poti spune din prima. dupa ce va cunoasteti mai bine poti incepe sa fi mai dragastos cu ea si incetu` cu incetu vor decurge lucrurile. Nu se poate tot deodata!

2 răspunsuri:
| Alynutzaaa a răspuns:

Poi tu fiind clasa a 5`a si ea a 6`a poate fi putin greu, insa foarte putin! Faptul ca ea iti spune 'buna' e un pas bun happy ca sa obtzi id`u ei ai putea sa te imprietenesti cu un coleg de clasa de`al fetei si sa-l rogi sa ii trimita un biletel unde tu ii ceri id`u!

Si apoi pe messenger e mult mai usot sa vorbitzi. insa te sfatuiesc sa nu`i spui asa repede ca o placi pentru ca s`ar putea distrantza fata de tine! big grin

Succes!

| Jeny1 a răspuns:

Bună. Dacă vorbești precum scrii nu prea ai șanse să te bage în seamă!