| vasiliustefan98 a întrebat:

Sall tpu.imi place de o fata si ea mi-a zis ca crede ca sunt cel mai sipmatic baiat din clasa, ce credeti ca si ea ma place? dau funda la cel mai rapid si bun raspuns

7 răspunsuri:
| MaDeclarFan a răspuns:

Cel mai bun raspuns poti sa il afli doar de la ea big grin Degeaba iti spunem noi ca te place daca ea a fost, poate, doar draguta. Acum, parerea mea...esti cel mai simpatic baiat din clasa voastra dar asta nu inseamna neaparat ca te place happy

| neutrino a răspuns:

Mai mint si fetele, nu numai baietii.

| Konata a răspuns:

Eu cred ca te polace din moment ce ti-a zis ca esti cel mai simpatic baiat din clasa. Nu oricine ar spune asta despre un colg happy.

| Jakoban a răspuns:

Asa imi fac si mine fetele din clasa.
Ma trag de buci"rolling on the floor si zic; Simpaticule
GLUMEAM BAIrolling on the floor
Te place

| buburuza2007 a răspuns:

Incearca sa o cunosti mai bine,nu te grabi,ca sa nu-ti faci iluzii degeaba, mai bine ramaneti prieteni o perioada, iar apoi daca lucrurile merg bine intre voi se poate ajunge la o relatie, asta e sfatul meu, succes

| adry2001 a răspuns:

Depinde... se prea poate sa te placa dar cum a zis PowwerPuffffffff poate doar a fost draguta. Si eu le-am spus unor baieti ca unul e cel mai amuzant din clasa sau cel mai despept dar era pe buna dreptate si nu-mi placea deloc de ei. Mie daca imi place de un baiat mi-e cam rusine sa vorbesc cu el, deci... Mai bine nu-ti fa singur iluzii ca o sa suferi la urma, crede-ma! Incearca si mai intra in discutii cu ea pentru ca noi nu stim ce ar putea fi in inima ei. Vei vedea tu dar deocamdata nu-ti fa iluzii dragule ca o sa ai foarte mult de suferit pe urma! FUNDA?

| AndreiPiticu99 a răspuns:

Sunt 2 variante, sa te placa sau sa te vada ca pe un amic un frate pentru ea., cel mai sigur ar fi sati ei inima in dinti si s-o intrebi, daca zice ca nu acceptate infrant si uito.