| ςคтคℓίηßяùηηєтśέĻĻยℓ a întrebat:

Iubitei mele de obiceii ii venea menstruatia pe data de 16 iar luna aceasta i`a venit menstruatia pe 15 oaare este insarcinata?!
Am facut sexhappy

Răspuns Câştigător
| buturuga a răspuns:

Nu este insarcinata laughing menstruatia nu vine fix pe aceeasi datawinking Daca ar fi fost gravida, nu i-ar fi venit menstruatia deloc

7 răspunsuri:
| MMadalina a răspuns:

Ti-ai inceput viata sexuala, insa tu nu stii cand o fata ramane insarcinata?

| DouaPuncteD a răspuns:

Cum sa fie insarcinata daca i-a venit menstruatia? happy

| Bybyutzzzz a răspuns:

Nu, adica, nu trebuie sa vina exact in aceeasi zi

| eusicumine98 a răspuns:

Bai inteligentule big grin atata timp cat i-a venit menstruatia nu are cum sa fie insarcinata. Atunci cand nu ii vine sa iti faci griji!

| mat31new a răspuns:

Daca ai avut prezervativ nu este insarcinata, menstruatia poate sa fie cu cateva zile mai devreme sau mai tarziu.

| iLov3pitik1 a răspuns:

Daca era insarcinata nu ii mai venea.

| FeelTheHappines a răspuns:

Exista unele dereglari in regim din cauza stresului, racelii, timpul se schimba. Este ceva normal.Ar trebui sa te informezi despre menstruatie la femei si tot ce e legat de asta, pentru ca mai apoi sa nu ai aseamenea indoieli. Si fata insarcinata nu are menstruatie. Poate fi abatere un caz din 100.