| anonim_4396 a întrebat:

L-am inselat pe iubitul meu cu prietenul lui cel mai bun.Si daca ma despart de el nu o sa vrea sa mai fim prieteni si o sa-i spuna iubitului meu ca am fost cu el.Deci ce sa fac ca sa reusesc sa ma despart de ei.Cu prietenul lui cel mai bun am fost iubiti dinainte sa fiu cu cel prezent.Am multe probleme in dragostesad

Răspuns Câştigător
| mitzush a răspuns:

Off.imi pare rau pentru tine.in cl, u iubesti pe vreunul? oricum cred ca se va afla. incearca sa i inspiri f multa incredere actualului iar apoi incearca sa i zici ca a vrut oarecum sa fie pr lui cu tine. dar sa r putea sa se afle oricum oricum, pentru ca intre baieti se afla totul mai ales intre pr.succes in love

10 răspunsuri:
| Ecea a răspuns:

Depinde ce inseamna inselat la tine.
Daca v-ati tinut de mana si v-ati pupat asta nu inseamna inselat,e doar o copilarie.
Daca ai mers mai departe la relatii sexuale asta e aiurea din partea ta, pici la mijloc si o sa se certe si ei intre ei, iar tu vei avea o imagine destul de proasta in cercul lor de prieteni.

| SiMpLa a răspuns:

Cea mai buna solutie ar fi sa vorbesti cu prietenul tau numai prin comunicare poti rezolva, explica-i ca ai gresit si iti pare rau, ia-ti inima in dinti si spune-i ce ai pe suflet si ce te-a determinat sa recurgi la un astfel de gest...si apoi e alegerea lui daca te va ierta sau va prefera o despartire, insa daca esti sincera cu el si chiar il iubesti sunt sigura ca va intelege. Orcum nu il judeca daca nu va avea puterea necesara sa te ierte lasa-l o vreme, poate ar trebui sa iti faci si tu ordine in viata ta sa te gandesti mult mai bine ce vrei de fapt si ce nu vrei conteaza foarte mult..., iar daca ti mai mult la prietenului lui atunci fa ce iti dicteaza inima insa gandeste-te de 10 ori inainte si nu uita NU TE POTI JUCA CU SENTIMENTELE CUIVA

| diclorofosfat a răspuns:

Eu cred ca o sa se afle, si o sa fie rau... Trebuie sa te decizi cu care vrei sa fii, la care tii intr-adevar. Daca te-ai indragostit de 2 persoane odata, alege-l pe al 2lea, fiindca daca il iubeai pe primul cu adevarat nu te uitai niciodata la celalalt.

| emima a răspuns:

Pai atunci desparte-te de amandoi asa nu vei fi in pericol ca afla "iubitul"tau adevarul

| nauneim a răspuns:

Katherine,damon and stefan! laughing) doar ca ei sunt frati.

| roxypoop a răspuns:

Ce usor va e voua sa vorbiti puneti-va in situatia ei daca ati fi patit acelasi lucru nu ati mai fi spus asta mie mi se pare foarte naspa ce a patit dar trebuie sati urmezi inima nu conteaza ce vor zice daca prezentul tau iubit te iubeste te va ierta iar daca tu il iubesti pe pr lui cel mai bun si nu pe el despartete si ramai cu el eu asta as face dar mai bine urmeazati inima si totul va fi okbig grin sper sati fiu de ajutor

| dulcenina_3159 a răspuns:

Buna kiss daca tu ti mult la iubitul tau si nu vrei sa renunti la el ar trebui sa ii spui adevarul. Daca te iubeste cu adevarat va intelege iar prietenul lui a dat dovada ca de fapt nu este cel mai bun prieten al lui facand asta. Cred ca sti si tu ca cea mai buna solutie este sa ii spui adevarul. Va fi suparat pe tine dar daca te iubeste cu adevarat te va ierta. Sper ca te-am ajutat... la revedere...

| VLad_9311 a răspuns:

Da si pe tine te mananca fix in **** La ce mortii matii l-ai inselat doamne
cu tine +1 o curva in Romania futuva in gura de jagardele

| gabytza_1219 a răspuns:

Mai bine te desparti de cel de al doilea si ramai cu primul baiat daca tot spui tu ca aveti o perioada mai lunaga de reletie SUSCES

| R2D2_2638 a răspuns:

Pfff de ce l-ai inselat? straight face O MERITI! daca te-a mancat, acum suporta consecintele :*