| HecTore a întrebat:

Ma numesc Mihai si am 13 ani! Deci:
Imi place de o fata din clasa mea, dar ei nu ii place de mine! Ce pot sa fac sa o atrag? Va roog ajutati-ma!
Mersi anticipat!

Răspuns Câştigător
| TheUndertaker a răspuns:

OHHOOOO,iata-ma pe mine,ma prietene ca am aceeasi varsta ca tine,trimitei scrisori prima data, a doua oara du-te cu o ciucalata la ea si a treia oara du-te cu un ursulet de pluj care sa scrie 'LOVE' si asa poate poate o cuceresti. La mine din pacate a fost mai greu foate foarte greu si in ziua de astazi tot ma mai chinui sa o cuceresc dar asta e, o data si o data o sa cedez eu. Hai frate du-te si fa asta si daca nu merge injura-ma! Hai salut.

3 răspunsuri:
| Flowerz a răspuns:

Incearca s-o cuceresti cumva

| Dewtzaa a răspuns:

Pai in primul rand incearca sa gasesti punctele comune dintre voi doi si vb cu ea legat de ceea ce aveti in comun dupa totul vine de la sine

| HecTore explică:

A mers de minune wrestlmania28:X:X:X