| anonim_4396 a întrebat:

mama mea are 46 de ani, si simte ca e gravida..este normal...la varsta de 46 de ani. e frumos..sa mai am un frate/sora?big grin crying

Răspuns Câştigător
| Adinel a răspuns:

Da e normal.Atata timp cat are un sot, o familie si acel copil e conceput cu dragoste e binevenit si normal. Unii oameni ar spune ca e batrana ca la varsta asta se gandeste la asa ceva.Nu e adevarat. Dragostea nu are varsta, poti face copii la orice varsta e ceva normal. Daca e sa vina un bebe primeste-l cu toata dragostea ca doar e fratele sau surioara ta. te pup

3 răspunsuri:
greece12
| greece12 a răspuns:

De ce n-ar fi normal?
Este mama ta, te iubeste si te creste, dar asta nu inseamna ca a incetat sa fie si femeie, cu toate atributele ei!
Ma bucur mult pentru voi, sa-ti ajuti si sa-ti incurajezi mama, sa o sprijini, n-o sa-i fie usor in lunile care vin!
Iar tie, felicitari, vei deveni frate mai mare, iubit si admirat mereu de un fratior sau o surioara mai mica!happy

| ElDictator a răspuns:

Nu este anormal, dar va fi dificil.
Nu-i usor sa duci la bun sfarsit o sarcina la varsta asta, dar nici imposibil
Tu nu te-ai bucura sa mai ai un frate sau o sora?

| DulcicaTa a răspuns:

Da...De ce nu? E o fiinta si trebuie acceptata.