| vladdan78 a întrebat:

Mie imi place mult de o fata.Dar nu stiu cum sa eu zic.Ea e frumoasa desteapta si ascultatoare. Cand sant in preajma ei ma balbai si zic ce nu ar trebui sa zic

Răspuns Câştigător
| Cleopa a răspuns:

Hmmm, ar trebui sa scapi cumva de aceste emotii ce ti le creeaza prezenta ei. de exemplu, atunci cand esti singur intr-o camera imagineaza-ti ca intra ea pe usa si gandeste-te ca acele emotii au disparut si ca ti-e foarte usor sa-ti marturisesti sentimentele; o sa te ajute acest exercitiu. succes

1 răspuns:
| ДdД a răspuns:

Pai daca te emotionezi asa de tare cand vorbesti cu ea trebui sa deveniti intai prieteni, asa te acomodezi cu prezenta ei si o sa vorbesti mai detasat cu ea, si apoi cand te simti destul de pregatit sa ii spui ca o placi.

Sper ca te-am ajutat. pa-pa