| anonim_4396 a întrebat:

Sall TPU, o mica intrebare...care este cel mai mare si cel mai posibil numar de penetrari la o fata cu himenul elastic pentru o dezvirginare?
Am pus intrebarea deoarece am facut dragoste cu prietena mea (era dezvirginata de altcineva) si a curs ceva sange si am mai facut-o inainte cu ea si nu a curs pana acum 3 zile, sa nu fiu laudaros am facut-o de 20 de ori pana acum(7 luni de relatie si continua). si ne gandeam oare daca am dezvirginato eu sau ala...eu am intrebat-o daca a curs sange atunci si a zis ca un pic de tot dar a facut-o de 3 ori ca sa "i se rupa himenul" si pana atunci ea nu a mai facut cu nimeni dragoste abia dupa ce ma cunoscut.
Va rog raspunsuri serioase nu vreau sa vad raspunsuri date de oameni incompetenti si mentalitate redusa, OAMENI SERIOSI!
Multumesc.

Răspuns Câştigător
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Prima penetrare dezvirgineaza intotdeauna.
O femeie cu himen elastic il va avea integru pana la prima nastere vaginala, nici o penetrare nu il va rupe.
Prietena ta sangereaza din alta cauza, fara legatura cu himenul. Probabil are o rana pe colul uterin. Himenul nu are legatura in ceea ce s-a intamplat, prietena ta trebuie sa ajunga repejor la ginecolog, fiindca sangerarea dupa contact sexual la o femeie care nu e virgina semnifica de obicei ceva grav, respectiv o modificare precanceroasa a colului uterin.

3 răspunsuri:
| ConnstanntiN a răspuns:

Am trecut printr-o situatie asemanatoare, bravo prietene ai dezvirginato tongue (numarul nu ai cum sa il cunosti exact, dar daca nu era in perioada de menstruatie atunci, you did it tongue )

| doc69 a răspuns:

Nu exista un numar depinde de fiecare in parte de fapt ce te framanta pe tine? mai important este sa aveti o relatie frumoasa si sa fiti fericiti decats a te gandesti la o chestie mecanica

| EmZoTeck a răspuns:

Aham mersi mult, azi ma duc cu ea la ginecolog.