| LoveMe_1523 a întrebat:

.. sh scuze d categorie dar e cea mai vizitata. Deci vr si eu top 10 cu cele mai tari servere private de metin2... funda pentru cel mai bun raspuns sh vot la restul! :*

3 răspunsuri:
| Kazimir a răspuns:

Www.fuckmetin2.com e cel mai bun. si totodata ti-ar fi de folos si site`u www.dexonline.ro

| Jucator_Imvu_1993 a răspuns:

Un giveaway pe Metin2 DarkLight cu iteme normale + modate. Tot ce trebuie sa faci e sa te abonezi la canal si sa lasi un comm random. https://www.youtube.com/watch?v=DooNTNGOLp0&list=UUt_1wyplPGsTX041dVu8OYA. Bafta.

| V3ndetta a răspuns:

Vrei cel mai tare mt 2 incearca metin 2 YONEIS e ff tare faci rost de itm site foarte rapid si armele au fff mult dmg. Intra si tu pe regatul red, numele meu e SyCo, FUNDA big grin