| IulyAnaMaria a întrebat:

stiiti placeam pe cineva. iar acel baiat ma placea si el... el ma imbratisa incerca sa ma faca sa il pup si alte chesti. pe scariile hololui pe prindea de maini nu ma lasa sa trec ( dar facut din dragoste ) asta ca sa ma esrveze. si sa il pup sau sa il imbratisez. chiulea pentru. mine dar acuma sunt sigura ca ma mai place insa. acum nici nu ma prea baga in seama sici nu ma mai pupa nu ma mai tine pe scari stiu de ce o face. fiindca eu nu pre voiam sa ccept toate cheastiile astea ffiindca eram timida dar el stiia asta. dar acuma. vreau sa va intreb cum sa il fac sa vad daca el sigur ma mai place fiindca eu l-am placut si il plac inca va rog ajutati-ma

Răspuns Câştigător
| IBeliveICanFly3 a răspuns:

Nu pot sa cred. Exact asta mi s-a intamplat si mie. Adica el ma facea sa il imbratisesz sau de asta, dar eu eram cam timida. Si acum nu mai face asa si intr-un timp credeam ca ma place dar acuma nu stiu ce sa mai cred.
Oricum, solutia la problema ta este sa vorbesti cu el.dar poti sa o iei mai pe ocolite.

2 răspunsuri:
| RUDOFL4X4 a răspuns:

Du-te la el explica-i situatia si o sa inteleaga nu e rusine sa ii spui unui baiat ca il placi

| I1miss1you1Baby a răspuns:

Incearca sa vorbesti cu el, prin msj sau pe net si spune-i asa nu iti va mai fi chiar asa rusine si daca chiar te place ziua urmatoare va incerca iar sa se apropie si atunci lasa-l! :X