| orang23 a întrebat:

stiu ca e o intrebare cam stupida dar eu tot o spu imi place mult de o fata si as vrea sa fie iubita mea cum pot sa fac sa o cuceresc? dau funda pentru cel mai bun raspuns

Răspuns Câştigător
| Alex a răspuns:

In primul rand, trebuie sa iei inima in dinti, sa fii curajos (nu tupeist) ca nu te mananca fata. Fata e si om ca si tine. Daca ai bani, invit-o la un suc, la prajitura etc. Daca nu ai bani, invit-o la o plimbare in parc, pe faleza etc. Trebuie sa dai semne care arata ca esti indragostit de ea si asigura ca vede si ea. Incearca la prima intalnire sa te apropii de ea, adica sa iei de mana. Daca nu vrea fata sa iei de mana, nu o forta. La prima intalnire, poti sa o pupi pe obraz. Dar sarutul pe buze, pot sa faci la o doua intalnire (de preferat la sfarsitul intalnirii) sau la a treia intalnire. Atentie ca si fetele fac si ele primul pas si nu-i rusine. Si fetele fac si ele cinste, la fel nu-i rusine. Sa te imbraci frumos dupa posibilitatile tale. Sa dai cu parfum. Sa te barbaresti. Sa vorbesti frumos cu ea, sa nu folosesti cuvinte urate. Daca fata refuza sa fie cu tine, asta e. Nu trebuie sa fii trist ca sunt multe fete pe lumea asta. Pana la urma, o sa gasesti fata potrivita pentru tine. Succes!

4 răspunsuri:
| danutyqwe a răspuns:

Intra in vorba cu ea, vezi ce gusturi are, observa cum reactioneaza la intrebarile tale iar mai apoi incearca sa-ti adaptezi vorbirea, tonul vocii cuvintele astfel incat sa devina interesata de tine. Ai grija nu fi repezit, nu te uita in alta directie cand vorbesti cu ea. Nu face gesturi prea accentuate din maini. Fi curat, foloseste un parfum fin, fi sigur pe tine cand spui ceva, si implicate cu totul cand interactionezi cu ea. Multa baftawinking

| master2000Vlad a răspuns:

Si tu avand cati ani?

| PurpleSpirit a răspuns:

Eu sunt fata deci te pot ajuta.
Pai in primul rand ''aspectul''.
1.sa te aranjezi, adica sa te imbraci frumos sa te parfumezi etc.
2.zambestei asa,dulce, frumoshappy[asa sigur iti va cadea in brate laughing]
UN SFAT: fetelor nu le plac baietii care injura, se bat etc.fii finutz, chiar daca esti baiat.
In al doilea rand ''comportamentul''
1. vorbeste cu ea, asa pari interesat.
2.intreab-o ce face in weekend[cel mai tare plan ar fi,nu acum,dar pe la primavara cand e cald, organizati o intalnire a clasei voastre in parc si asigura-te ca vine si ea, astfel poti sta cu ea mai mult si chiar cand ramaneti singuri sa va sarutati.]
2.intreab-o despre ea[ce ii place si ce nu, astfel vei stii daca intr-adevar va potriviti, sa vezi daca aveti ceva in comun.]
Funda? Daca mai ai intrebari...

| IuliaaAntoniaa a răspuns:

Cel mai bine e sa o iei cu incetul Mai intai arata-i ca`ti pasa fai cateva cadouri o floare ceva vorbeste cu ea ascult-o si daca si ea arata ca ii place de tine faci pasul urmator ii spui daca vrea sa fie iubita ta Indiferent de raspuns nu`ti pierde speranta puppy dog eyes Funda?puppy dog eyes