| ThreeDaysGrace a întrebat:

Sunt baiat si as vrea sa stiu daca atunci cand faci prima daca sex va doare sau ceva in genu? Si cum e senzatia cand faci prima data. Funda un raspuns bun happyhappy Mersi

3 răspunsuri:
| Rizer a răspuns:

Nu te va durea de loc mai ales pe tine! Nu-ti fa nici o grija, mai degraba fa-ti griji pentru partenara ta mai ales daca e virgy!

suntserios
| suntserios a răspuns:

Doare si la baieti dar depinde de ce parte a pu.lii te afli daca intelegi ce vreau sa zic.

| Al999 a răspuns:

De durut nu o sa te doara si senzatia e foarte buna dar sa faci cu prezervativ daca nu poti face rost de prezervativ mai bine nu faci.
Bafta!