| DJRapT0r a întrebat:

Sall, TPU! Trebuie sa va zic ceva. Sunt cu prietena mea de 2 luni. A inceput sa imi puna mana in unele locuri... dar sincer imi place. Ce sa fac. [fac sex cu ea sau nu]am 20 ani

Răspuns Câştigător
| hotx a răspuns:

Conform semnelor pe care le enumeri tu este posibil ca ambii sa va doriti acest lucru. Dar cel mai sigur este sa discutati inainte pentru a nu fi nimeni surprins de eventualele neplaceri. Cel mai probabil ea este timida si asteapta de la tine primul pas. Creaza o atmosfera prietenoasa in care ea sa se simta confortabil si discutati cum puteti ajunge sa incepeti viata sexuala. Mult succes si sa ne anunti daca totul a decurc cu bine, Simona - http://HotX.ro

7 răspunsuri:
| MaDroghezCuFericire a răspuns:

Cred ca ar trebui sa ai pui si tu mana unde ati place si daca vrea ea atunci faceti sex dar cred ca ar trebui sa va casatoriti mai intai

| Foca a răspuns:

Salut. Fa ce mai astepti. Nu are rost sa lasi timpul sa curga.
Succes.
Ciaohappy

| Crisu a răspuns:

Cred ca ar trebui sa vorbesti cu ea despre asta. Nu trebuie nici sa te repezi la ea pentru ca poate nu vrea decat petting. Oricum, trebuie sa faceti ceea ce simtiti, nu ceea ce spunem noi. (daca amandoi vreti)

| ana_2556 a răspuns:

Nu ai precizat ce varsta are ea dar sper ca peste 17-18. Daca e majora atunci vorbeste cu ea, avansati cu sarutari mai romantice mai pasionale si poate totul decurge pana la urma de la sine. Nu e nevoie de atata gandit decat cu protectia! Prezervativul neaparat sa il ai la tine mereu!

| Alysée a răspuns:

Nu cred ca ai 20 de ani.
pai daca vreti amandoi da si daca ea nu e prea mica pentru asta.

| BuBuRuZaForEver a răspuns:

Si ce astepti? traim in secolul 21-lea... vrei sa o ea altul in primire!

| rechinosu a răspuns:

Daca sante-ti pregatiti din toate punctele de vedere de ce nu.