| Aiiida a întrebat:

vreau si eu cateva sfaturi. iubitul meu este mai mofturos mai bine zis mai "nesuferit"si nu situ cum sa il fac multumit de mine, mandru, fericit, cateva sfaturi,big grin...Multumesc.

2 răspunsuri:
| dincolodevise a răspuns:

Daca el face asa? De ce sa cedezi tu? nu! asta nu e o idee care poate rezolva lucrurile.Intreaba-l de ce e asa si fi indiferenta.

| Nobodyy a răspuns:

Chiar tii atat de mult la el incat sa trebuiasca sa te injosesti in fata lui? Asta ar trebui sa te intrebi. oricum daca nu vrei sa il parasesti de loc si esti dispusa sa faci orice pentru el eu zic sa afli e ii place lui (gen: sa se dea cu bike-ul, sa citeasca etc) si sa faci si tu acel lucru. De ex ii place sa fumeze iar tu nu suporti aces lucru. Incearca sa te duci la narghilea si sa il iei cu tine.Si sa pari "experta" cand fumezi. (p.s. narghileaua nu are nici o legatura cu tutunul si nu provoaca dependenta). Succes.~Yoni.