| al3ks a întrebat:

(x=fata care o plac y=colegu) Am jucat adevar provocare...ect ect si pana la urma sa ales cu pupici pe toata fata chiar si pe buze...y a sarutato de 2 ori pe x care o plac eu si am fost gelos si foarte suparat si i-am zis lu x cam am fost gelos si vroiam sa ma sarute pe mine ect ect si acum nu stiu ce sa mai zic? poate s-o fi suparat pe mine (vobeste cu mine la fel ca inainte) cum fac s-o cuceresc dau funda +vot

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Deci, sfaturile mele.happy Eu zic sa fii tu insati, fa in asa fel incat calitatile tale sa acopere defectele in fata ei.INLATURA ADVERSARIIwinking. Spune`i lu y ca e fata ta si ca nu vrei sa se mai atinga de ea.Pe x ia`o la plimbari si intrab`o direct:"ma placi?". daca zice ca nu e pierderea eiwinking.
Si nu uita:"In dragoste si`n razboi totu` e permis!"winking.

| al3ks explică (pentru anonim_4396):

Pai...cu placere pentru funda.....de-o fi asa de usor eu is timid cand aude de mine se bucura (cred ) asta o fi vreun semn?

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu zic ca da! Poate si ea te place! Mult noroc!

| ioanadragalasa a răspuns:

Daca ea simte ceva puternic pentru y, nu stiu ce sa zic.Fii tu insati! Dar sa nu fii prea indraznet, chiar daca esti indragostit de x si sa nu ii spui direct ce simti pentru ea.S-ar putea sa nu ii pese foarte tare.Eu zic sa observi comportamentul lui x cu tine(mai frumos, indiferent, iti zambeste sau nu, urat, isi invarte parul pe deget ect). Cand simti ca esti pregatit, f primul pas. Funda?