| CowboyxD a întrebat:

Sall tuturor.De ceva timp dupa ce m-am masturbat nu mi se scoala penisul, adica mi se scoala da foarte greu (cind ma uit la porno)...Ce sa fac?

E ceva grav? O sa ma vindec?

Scuzati de categorie si de asa ceva dar ma c-am tem va rog ajutati-ma si rog seriozitate.

5 răspunsuri:
| georgegeorge90 a răspuns:

Frate nu-ti mai da la laba. Nu e nimic grav dar **** ta e cam obosita!

| Striker14 a răspuns:

Mai usor masturbel (nu o lua in serios, e doar o gluma).
Mai usor cu datul labei ca nu e f bine, e ok o data pe zi, dar nu mai mult ca o sa ajungi sa traiesti pentru dat laba, o sa vezi o fata mai buna, si in loc sa faci cunostinta cu ea vei merge la baie si vei da laba cu gandul la ea.

Revenind la intrebare nu mai da 3-4 zile si iti reviihappy

| Jony123 a răspuns:

Eu te sfatuiesc sa faci laba cant mai rar, iti zic pe sleau. Masturbarea in exces devine o patima si aduce multe probleme...

| Alcyon a răspuns:

E ceva normal. Nu exagera insa cu masturbare, c-o s-ajungi sa ai probleme de erectie.

| DorinM a răspuns:

Salut
Nu masturbatul este problema, ci ejaculatul. Probabil ca la tine energia sexuala nu prea mai este și dacă ejaculezi atunci nu se mai poate sa ai erecție. Poți folosi niște afrodisiace sau produse care sa iți amplifice potenta. Dar nu Viagra este toxica tare. Mergi eventual pe ceva natural gen Perform Forte http://totul-despre-sex.com/......forte.html