| Ingrid16V a întrebat:

Sall:*Vreau sa ma ajutati cu intrebarea unei prietenewinking:X
Asta e intrebarea ei: "Buna imi place de un baiat de 4 ani de zile si nu reusesc sa mi-l scot din minte. In tot acest timp el a aflat ce simt pentru el dar nu a avut nicio reactie care sa ma faca fericita pe mine...insa la o petrecere s-a imbatat si m-a sarutat de multe ori in aceeasi seara si mi-a spus ca ar vrea sa fie cu mine si chestii de genu asta. Insa peste 2 zile si-a cerut iertare ca spunea el ca nu ar merge si la alte 2 petreceri iar m-a sarutat insa de data asta nu mi-a mai zis nimic...si ii cam place sa ma tachineze.De ce face toate astea? oare ma place sau eu sunt doar fata pe care o vede cand e ametit?"

Multumesc mult!:X
Si cel mai bun raspuns primeste fundytzabig grin

Răspuns Câştigător
| mikypiky a răspuns:

Probabil ca atunci cand e ametit isi recunoaste sentimentele:-)))
Dar cred ca isi bate si putin joc de tine...sorry

6 răspunsuri:
| msonegirl a răspuns:

De ce ne lasam, noi, fetele, prada acestor baieti?!

O atractie, probabil ca simte pentru tine, insa daca voia o relatie cu tine, presupun ca o aveati deja (huhhh...sunt 4 ani, el stie ca-ti place de el.).

Daca vrei sa fii sigura de ceea ce vrea el, incearca sa-l faci gelos, astfel iti vei gasi singura raspunsul la intrebare. SAU! Pune o prietena mai indepartata(pe care el n-o stie) sa-l intrebe de cine ii place, de ce te-a sarutat la petreceri...

Bafta :*

| ioooooooooo a răspuns:

Inseamna ca te tine de proasta intelegi fato trezeste-te la realitate!

| bbe a răspuns:

Probabil te considera carpa lui... happy

| TeodoraCucerzan a răspuns:

Nu stiu...cred ca ar trebui sa il intrebi daca chiar simte ceve pentru tine.AR trebui sa fii mai tupeista fa tu primul pas ...indrazneste.succes:*

| AnNaxD a răspuns:

Cam greu. dar numai pe tine te-a sarutat? Daca doar pe tine ins. ca ceva are cu tinelaughing).

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Hemm.ie un baiat serios? Daca da. ar trebui sa'l intrebi daca simnte ceva pentru. tine. in schimb daca nu. intrebarea nu are sens. pentru. ca poate fii timid. sau sa o ia ca pe o gluma. dar poti incerca prin ai castiga increderea si vorbii orce cu ell. de expemplu spune-i tot ce simnti dar nu'i spune pentru. cine el o sa insiste sa ii spui.crezand ca nu mai este el acel cineva. si cand va afla va respira usor. dar daca chiar tine la tine nu va mai astepta nici un minut cu gandu ca tot p el il vei iubi si nu te poti indragosti de altul. pentru. ca o sa se gandeasca ca te poate pierde orcand. :*.

>big grin