| Anakatsu a întrebat:

Sall

vreau sa-mi ziceti si mie niste pastile pentru intarzierea ejacularii

sa fac niste precizari : nu-mi pasa daca incepeti voi sa scrietei " esti prea mic" " nu ai nev de ele" sau ceva de genu stiu ce fac si voi incerca sa ignor toate comenturile de genu

ah da si funda daca primesc un rasp

Răspuns Câştigător
| Ellenna a răspuns:

Pastile pentru Intarzierea Ejacularii CorRige A, 6C - Pastile Long Love pentru intarzierea ejacularii, http://ejaculareprecoce.uv.ro/, dar sunt cam scumpe pastilele. :)

3 răspunsuri:
| Bobo893 a răspuns:

Decat sa iei pastile, faci niste exercitii speciale pentru asa ceva, asta e parerea mea. Daca vrei detalii zici big grin

| Anakatsu explică:

Ca zii exercitiilebig grin

| cata7890 a răspuns:

Nu cred ca ai nevoie de asa ceva...
exerseaza freaca menta de 2-3 ori pe zi si o sa scapi de probleme