| Sagane a întrebat:

Sall.vreau sa stiu si eu de ce nu ma mai place nici o fata.inainte am fost cu multe si nu-i ceva de gen am fost nesimtit cu ele din potriva.

Răspuns Câştigător
| Vix999 a răspuns:

Toti avem perioade de genul asta.
Trebuie sa ai grija si la ce semnale trimiti inconstient. De obicei cand un om e deprimat sau disperat, emana o energie care respinge persoanele.
Fi vesel, fi natural, ingrijit, vorbeste frumos, fi degajat, iesi cu prietenii, incearca sa cunosti oameni noi cat de des se poate...stai linistit ca sigur te plac fete si tu habar nu aiwinking

10 răspunsuri:
| dovleac a răspuns:

Incearca sa fi dragut cu ea daca poti sa ii iei un trandafir la prima intalnire fetelor le plac trandafiri

| dovleac a răspuns:

Funda :d

| mona a răspuns:

O fata tot trebuie sa te placa si pe tine

| MariaIurascu00 a răspuns:

Pai poate ca pentru ca inainte te comportai prea dragutz...fii comic si plin de viata. zambeste, traieste.nu are cum sa nu te placa nici macar o fata. incearca sa teschimbi, sa fii mai interesant si foarte zambitor. nu te intrista de la o nimica toata ..BAFTA!

| abcabcabc a răspuns:

Probabil preferi fetele care nu te merita ele cauta baieti bogati de care se pot folosi

| HisGirl a răspuns:

Incearca pe facebook.incepi cu un like si...

| 2AN7 a răspuns:

Incearca sa iti mai schimbi putin look'u poate... Esti de moda veche! happy Bafta fratewinking

| miror a răspuns:

Poate din cauza ca ai fost cu prea multe si ai o "faima",,, alege una pentru mai mult timp,

| byapapusa a răspuns:

Poate ai schimbat ceva la tine fara sa iti dai seama! sau poate ai o alta concurenta?

| Încrucişătorul a răspuns:

Ai vazut tot uratul din lume, dupa cum s-ar spune. O pauza ti-ar prinde bine.