| RobertClaudiu a întrebat:

Sall vreau sa va pun si eu o intrebare:
Sunt in clasa a 9 si am un coleg care are o sora care ii in a 12 la acelasi liceu si ea are prieten dar de fiecare data can trec pe langa ea sau cand mergem eu cu frateso la liceu numa dup mine se uita ce sa inteleg din asta adevaru ii ca si ea este foarte frumoasa ce as putea intelege din asta? oare vrea sa zica ceva sau numai asa? dau fundita mersiiwinking

Răspuns Câştigător
| coryyyyyyyyyyy a răspuns:

Probabil ca ii esti simpatic. daca are prieten cam slabe sanse. sincer eu iti zic sa nu-ti faci iluzii mai ales ca e si mai mare decat tine asa ca mai bine reorienteaza-te spre altcineva.

6 răspunsuri:
| SoareMicutz a răspuns:

Eu zic ca ar fi bine sa te interesezi inainte de a lua o decizie. Vezi de cat timp e cu prietenul ala al ei si cum e cunoscuta ea in liceu. Daca aflii ca au o relatie stabila las-o balta! La urma urmei nu vrei sa si bata nimeni joc de tinehappy Baftahappy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Esti gay

| Laav_9828 a răspuns:

Probabil ii esti simpatic.
Sau de cele mai multe ori te iubeste chiar daca este o diferenta de 3 ani.
Se intampla. :d.

| oana21 a răspuns:

Ce tocilar

| ioana16 a răspuns:

laughing probabil esti foarte dragut si te place. dar iti garantez ca nu vrea nimic mai mult. de fel fetele mai mari prind o simpatie pentru boboceii simpatici tongue

| AlexSala a răspuns:

Tot a 9'a, si mie mi se'ntampla sa intoarca privirea dupa mine unele fete din liceu, da' asta nu inseamna ca ma plac sau chestii de genu'. Cu greu o fata de 18-19 ani. o sa se uite la tine. de 15-16, da' bafta totusi laughing