| cionila a întrebat:

Sall! vreau si eu sa va intreb o intrebare. cum afli daca un baiat te place? va rog sa raspundeti la adresa de mess :love.crys@yahoo.com

Răspuns Câştigător
| NoSmile a răspuns:

Buna!
Pai iti da atentie mai mult decat celorlalte fete.
Iti zambeste!
Iti face complimente.
Te suna des si-ti da msj-uri.
Isi doreste sa petreaca cat mai mult timp cu tine.
Cam astea sunt semnele.
Succes!

6 răspunsuri:
| Awesom a răspuns:

Te place daca te intreaba daca iesiti in oras si nu ca prieteni ci ca doi oameni care sunt potentiali iubiti.

Răspuns utilizator avertizat
| Shammal a răspuns:

Cea mai simpla metoda ar fi sa-l intrebi pe el iar daca el e sincer iti va raspunde

| july00 a răspuns:

Il intrebi!

| Schatzyyyyy a răspuns:

Felul in care te priveste, cum se comporta cu tine! Ce reactii are cand te vede

| ChristopherE a răspuns:

Ti-am dat add.