| anonim_4396 a întrebat:

Sall:X
care ma ajuta si p' mine'?big grin
imi place de un coleg de la mine din clasa.si nu sh km sa fac ca sa ii spunn si eu sunt si timida.si imi este frica daca nu este de acord si dupaa' nu o sa ma bage in seama la scoalaa... nu sh ce sa fac nail bitingthinking
plss...hellpp'
dau fundita.love struckkiss+VOT

Răspuns Câştigător
| mihaelaa18 a răspuns:

Pai sa iti faci curaj ca sa ii spui ca il placi pentru ca niciodata nu stim ce crede persoana respectiva despre noi.Trebuie sa lasi rusinea la o parte si sa ii spui, cu rusinea mori de foame in ziua de azi si tot din cauza ei ai multe de pierdut in viata.Si daca e sa te refuze nu fi suparata, zambeste si treci mai departe, pentru ca viata merge inainte si intr-o buna zi vei gasi persoana pe care o astepti de mult.In legatura cu teama pe care o ai ca poate nu iti va mai vorbi dupa,stai linistita ca trebuie sa vorbeasca cu tine, ca doar i-ai spus ca il placi nu altceva, poate o sa fie derutat cateva zile dar pe urma o sa ii treaca si totul va fi cum era si inainte.Baftalove struck

2 răspunsuri:
| anonim_9572 a răspuns:

Am patit si eu asa si pot sa spun ca cel mai bine este sa-i spui pentru ca e singurul mod prin care poti sa scapi de dubii. Chiar daca o sa te refuze cu timpul o sa uite si o reveniti la relatia de dinainte. Crede-ma ca tio spun din experientawinking.

| zuzu333333_4283 a răspuns:

Fa-ti curaj mare ca si eu inca sunt in aceasta faza deci ia-ti inima-n si asigurate ca cand vb sa nu va auda nimeni.succes.p.s nu reusesti in viata daca n-ai tupeu si curaj