| s3xy0girl20 a întrebat:

Sall, ziceti-mi si mie cum a fost primul sarut, locul, momentul, vreau detaliilove struck

Răspuns Câştigător
| Chimilica a răspuns:

Ceau. A fost foarte romantic pentru mine. Mentionez ca aveam 12 ani.
A fost prima noastra intalnire, era vara. Ne-am hotarat sa iesim la un picnic.
M-a dus intr-o poienita, foarte frumoasa, pot sa spun ca in povesti.
Acolo mi-a daruit un trandafir. Dupa multe discutii de ale noastre se facuse seara.
Atunci m-a luat de gat, si m-a sarutat.
Aveam foarte multe emotii dar a fost de neimaginat.
Daca ti-a placut, da-mi funda!

8 răspunsuri:
| ascovit a răspuns:

Nu a fostlaughing

| Miuriel a răspuns:

Aveam 12 ani si eram la casa.Acolo era un baiat de care imi placea foarte mult, iar seara cand am iesit pe afara m-am dat pe langa el... dupa ce s-a facut complet intuneric afara a vrut sa ma duca acasa.M-a condus si inainte sa intru in curte m-a tras spre el, m-a luat in brate si m-a sarutat.A fost foarte placut...Primul sarut nu se uita niciodata!

| alinutza92r a răspuns:

Hmmm,primul sarut, clasa a 9 a,printre blocuri,scapasem de la scoala,debea il cunoscusem, a fost o relatie frumoasabig grin, am avut de invatat din fiecare relatie...in momentul am o relatie cu un baiat pe care pot sa spun ca il iubesc din toata inima mea si din tot sufletul meu,nimeni nu se compara cu el,apropo, un sfat,niciodata sa nu te uiti la aspectul unei persoane,uite-te la partea interioara a persoanei respective,o sa iti fie de folos, crede-ma ca cei "frumosi" sunt luati pe sus de catre altele, sau se cred prea frumosi ca sa ia ei cu asalt pe altele

| AlinaMarianaIipc a răspuns:

Na eu nu am fost ata de sentimentala ca fetele de mai susu.
Primul meu sarut a fost la 14 ani, cu primul meu iubit.
Ii spusesem mamei ca ma duc la o prietena si la un colt din cartier neam aciuat la o fantana si atunci el s-a apropiat de mine si ne-am sarutat.
Tin minte ca si acum se tot uita in stanga si in dreapta sa nu ne vada cinevalaughing
Cand trecea o baba ne opream laughing o injura un pic apoi continuam tin minte ca l-am sarutat pe gat si saracu sa excitat si a renuntatlaughing

| Șâret a răspuns:

Primul meu sarut a avut loc cand aveam 3 ani, a fost cu un tip care acum e la clasa alaturata.O fata mai mare de pe-atunci ne-a impins unul in celalalt si ne-am sarutat.A fost ciudat ca dupa aceea, desi relatia n-a continuat ( laughing ) am ramas prieteni pana acum.

| Goguletzu a răspuns:

Eu inca n-am sarutat pe nime! sunt virgin!

Abia astept sa sarut pe cineva! Cu limbalaughing

| Noname1465 a răspuns:

A fost ceva de neuitat.Nu o sa uit acel moment niciodata...Era 11 decembrie 2009.Atunci luasem vacanta mai repede.Era intr-o vineri.El era innebunit dupa mine dar nu m-a asteptat sa treaca la actiune.Eram cu mai multi prieteni intr-un parc si imi era frig si m-a luat in brate si atunci ma si sarutatlove strucka fost unul dintre cele mai frumoase momente deoarece eu aveam o parere proasta despre acel baiat dar cu tiimpul am inceput sa ne iubim si sa tinem unul la altul dar relatia noastra a luat sfarsit prin noiembrie straight facetotusi continuand sa ne sarutam, sa ne strangem in brate.Inca nu s-a stins flacara iubiri desi acum nu vorbim

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Salut.Primul sarut a fost linga casa mea, dupa a doua intilnire, a fost ceva de neuitat, nu a fost atit de reusit dar n-am sa-l uit niciodata.Ma cam temeam sa ma sarut,aveam emotii si nici nu stieam cum sa procedez, ma gindeam ce va gindi el si ce va spune, ma temiam de multe lucruri.Dar totul a fost de la inima si el a fost bucuros.