| euI a întrebat:

SALLL, ajutati-ma si pe mine tocmai m-am certat cu prietenulmeu dintr-o prostie de fapt in ultima vreme s-a cam schimbat si tot timpulne certam... tine lamine si eu la el dar nu stiu ce intervenit, si in seara asta nic nu m-a sunat nici pe mess nu a intrat dupa ce a iesit nervos... ce sa fac?

5 răspunsuri:
| HotChoclate a răspuns:

Astepti sa se calmeze si apoi vorbesti cu el. daca nu poate sa se stapaneasca poate nu te respecta destul.

| Banannie a răspuns:

Asa se intampla dupa ce petreci mult timp cu aceeasi persoana... Tipic adolescentilor

| anonim333 a răspuns:

Draga eul, trebuie sa ii arati ce simti cu adevarat, trebuie sa putrati o discutie sincera despre aceasta sfada si sa va impacati.

| kamitza a răspuns:

Vgrbeste cu el dae car se poate de deschis

| caol a răspuns:

Buna! Si eu sunt in situatia ta, dar am incercat sa vorbesc cu el si sa vedem care are fi cauzele pentru care ne certam. De exemplu, noi suntem incapatanati amandoi si din cauza asta. Acum incercam sa mai lasam de la noi cand ne certam. Vorbeste si tu cu el si descoperiti cauza.