| dotea_5137 a întrebat:

Salll, pot schimba poza de pe profil si daca da cum /! mersi

6 răspunsuri:
| Dennys1521 a răspuns:

Dai la editare profil
dai chose la poza aia de acolo si cauti poza in pc si o salvezitongue
dar din cauza probleme TPU din ultima vreme
va aparea in 24-48 de ore
succes!

| Karisma a răspuns:

In partea stinga scrie editare profil si acolo iti apare poza ta si mai jos este sa alegi o poza. Funda?

| chelie91ptm a răspuns:

Apare in stanga editare profil.

| rox13yy a răspuns:

Dai la editare profil sh dupa jos e o rubrica in care te pune sa iti alegi ce poza doresti

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce legatura are asta cu " Dragoste si Sex "?
De ce naiba nu sunte`ti atenti unde selectati categoria waiting?
Aici trebuia selecat " Totul despre TPU "!
Sa fii mai atenta data viitoare!

| Andreeea97 a răspuns:

Ce legatura are asta cu dragoste si sex? Frate puneti intrebari altundeva altfel aceasta categorie va deveni categoria fraierilor care nu stiu sa citeasca ca aici scrie clar "Dragoste si Sex".