| Myhay96 a întrebat:

Salll.Se intampla vreo ceva daca folosesc sprayul STUD 100?

4 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Http://www.consumerhealthdigest.com/......spray.html
vad ca e folosit de mult in uk

| mihai69 a răspuns:

Nimic, în afara faptului că ai dat cel puțin de 5 ori mai mult pe un spray cu lidocaină decât la farmacie. Locul unde îl pulverizezi va amorți în câteva secunde și timp de aproximativ juma' de oră poți să pui și cercei acolo, nu simți nimic!
Dar, uneori poți ejacula și dacă ai anesteziat glandul, pentru că senzații erotice și stimuli vin și din alte locuri, plus cei vizuali și auditivi, așadar - vei obține o oarecare întârziere a ejaculării dacă dai cu el pe gland, dar nu așa mare cum crezi (sau se laudă cei care îl vând).

| OnuOnulică a răspuns:

Nu are ce sa se intample.Deci stai linisti si foloseste-lwinking

| Coman_Mihai_Catalina_1990 a răspuns:

Nimic pulverizezi va amorți în câteva secunde și timp de aproximativ juma' de oră poți să pui și cercei acolo, nu simți nimic