| myhaela13 a întrebat:

Salll TPU...am o intrebare de curiozitate. daca te masturbezi(doar tio freci) inseamna ca nu mai esti virgina?

Răspuns Câştigător
| cLeILa a răspuns:

Esti virgina pana ai contact sexual cu un partener. fundita?

7 răspunsuri:
| mdany a răspuns:

Sall.Am o intrebare pentru tine. Cati ani ai? 13? hai lasa pornosagurile ca inca ai c.c.t la cur.

| TeIubesccc a răspuns:

Sunt mii si mii de intrebari de genu` asta pe site. Chiar trebuie sa le tot repetati la nesfarsit? Chestiile astea le poti afla si pe google! Cauta acolo si ai sa gasesti raspunsu`. Tu nu vezi ca, chiar daca postezi o intrebare de genu` asta aici 50 % din raspunsuri sunt date la misto? si 30 % Nu stiu ce vorbesc oh go on

| AnnaMaria a răspuns:

Ti-o frecirolling on the floor)))

| ÁnΌMŀŠ a răspuns:

Buna. Esti virgina stai linistita.
Fundita.Pa,pa.

| nighter a răspuns:

Daca nu iti introduci nimic in vagin nu exista riscul sa te dezvirginezi, stai linistita.

| looolliika a răspuns:

pai esti fatha.si mi se pare ciudat cum sana sa tyo freci. ma rog te dezvirginezi abia atunci cand iti rupi himenulwinking sper ca te-am ajutat happy