| fatabah a întrebat:

Salll TPU, de 3 luni de zile imi place de un baiat,chiar pot sa zic k l-am iubit,dar ma cam respingea si am incercat sa-l uit sa nu-l mai bag in seama. Faza e ca eu nu l-am mai sunat de o luna si aseara m-a sunat si m-a intrebat de ce nu-l mai sun si eu i-am zis ca am crezut k nu-l intereseaza persoana mea,apoi mi-a zis ca a fost un prost k regreta k m-a respins si k si-a dat seama k el ma iubeste pe mine, apoi am inceput sa plang, si i-am inchis...imi da msg ca ma iubeste, dar nu stiu, sa-l cred sa nu-l cred...ce sa fac? cel mai bun raspuns primeste fundahappy

Răspuns Câştigător
| ignore a răspuns:

In primul rand numai plange nu-i mai arata k esti slaba si ca poate face orice cu tine.Acum respingel si tuh un pic sa vada si el cum e si sa vada ca nu esti nicio fraiera. daca cu toata astea se mai tine dupa tine si incearca sa te recastige e clar k te place, daca renunta a vrut doar sa isi bata joc de tine.

2 răspunsuri:
| ionutzicamariuca24 a răspuns:

Dai un pic de timp si vei vedea daca chiar te iubeste sau doar a pus un pariu cu un prieten
Bafta!

| Grove1234567890 a răspuns:

Hiii! Uite ce zic eu...atata timp cat te-a inselat..nu cred ca mai poti avea incredere in el.Accepta-i "oferta"si vezi cum se comporta. Daca da semne k te place.k te iubeste..ramai cu el, daca nu ADIO BABY. Sper ca te-am ajutat si bafta in continuare! :*