| fantasy01 a întrebat:

Salll tPu! Este o excursie si in aceea excursie merge si baiatul pe care il iubesc! Cum sa fac sa ii atrag atentia Non-Verbal? Dau funda si voturi

Răspuns Câştigător
| bonbonik a răspuns:

Deci sa inteleg ca tu doar il placi. il iubesti in momentul in care esti cu el... deci daca tu il placi trebuie sa afli si de la el daca te place. iti spun ca ar trebui sa te apropii de el vezi tu te duci cu o fta langa el cand acesta este inconjurat de prieteni... sa incerci sa filtrezi cu el pentru prima oara sa te uiti lung la el. iar daca acesta obs ca il privesti incerci sa ii zambesti. sa incerci sa te bagi cumva in discutie dupa pasul 2. te duci pentru a doua oara dar sa fie singur te duci pur si simplu si te asezi langa el si il intrebi ce face. si dupa deschizi un subiect si incerci sa ii spui ca il placi. sper ca ti am fost de folos. :*bye bye

2 răspunsuri:
| Shukara a răspuns:

Baga`te in discutie.vb cu el. fai cu okiul. apropie`te. fa ce simti (asa am facut eu)

| Ghetutza a răspuns:

Voi, copii de 12-13 ani aveti habar ce e aia iubire?laughing) Daca placi pe cinve nu inseamna ca il iubesti. Daca ti se va cere sa dai o definitie personala iubirii, sigur nu ai sti. Sentimente profunde, incredere indiferent de circumstante, sprijin necontenit si o multime de alte lucruri care formeaza acel sentiment pe care il definesti atat de greu, iar uneori nu il poti.