| anonim_4396 a întrebat:

SaLLLLLL,,,,,,,,,,, citzi cm trebuie sa aiba penisul la 16ani?

Răspuns Câştigător
| Narcis2007 a răspuns:

Fix cat il ai tu...

7 răspunsuri:
| Klepto a răspuns:

Cu - in fata, ca si IQ-ul tau, fi-v-ar riglele sa va fie, doar cu ele-n mana stati.

| liviu42 a răspuns:

Atat cu cat te-a inzestrat natura.

| ShowTim3 a răspuns:

Daca esti chinez 7cm in forma fresh, daca esti negru mai mult de 35 cm daca esti inteligent, afli ca nu conteaza marimea laughing sau marog asa zicem noi sa fim mai fericiti daca o avem mica, dar cum rezista chinezi cu 8 cm sculata rezistam si noihappy

| MajorAsshole a răspuns:

Cel putin 35 cm. Daca ai mai putin, e naspa

| Balmung a răspuns:

Man nu exista o marime standard ...penisul nu tine cont de varsta...dar dupa mine cam 15-16 cmwinking

| Gripa a răspuns:

Alt troll straight face.

| tkdmary a răspuns:

1 metru laughing