| daRcK_7735 a întrebat:

SalllLLLz plz urgenT
M am masturbat cu 1 gel feminin( intim, de la avon nu stiu de unde e) dupa 3 zile a inceput sa mi se jupeasca pielea de pe capul penisuli plz healp!

13 răspunsuri:
| ElevatorStricat a răspuns:

Probabil in gel exista o substanta care iti provoaca o alergie sau e vreo infectie. Zile parintilor sau daca ai peste 18 ani du-te la doctor Nu te juca iti poate compromite viitorul sexual.

| ElevatorStricat a răspuns:

Poate te-ai infectat sau o iritatie alergie. etc... du-te la doctor! Iti compromiti singur viitorul sexual.

| alinac a răspuns:

Nu aveti minteeee! du-te si tu la un control sau la medicul de familie.cam jenant!

| daRcK_7735 explică:

Nu vad raspunsurile crying

| Manfred a răspuns:

Du-te la doctor s-ar putea sa fie vreo reactie alergica.

| thereforyou a răspuns:

Da-te cu crema de galbenele daca iti e jena sa mergi la doctor. e buna la toate, parerea mea e ca o sa te ajute.

| Mo a răspuns:

Frate. da` fara gelu` ala chiar nu mergea? du-te la un doctor specialist (ginecolog) pana nu se ajunge la ceva mai grav...

| daRcK_7735 explică:

Mss alll

| NickiMinaj a răspuns:

Nu cred ca e de la gel sincer, are ph neutru si cam aceeasi compozitie ca si unul de dus, sansele de alergie sunt mici. oricum who does that? laughing

PsihoSex
| PsihoSex a răspuns:

Fratele meu, multe am mai auzit si vazut, dar asa ceva? poate era expirat produsul, si te-ai si frecat prea tare. du-te la medic urgent!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ai vazut prea multe filme gen american pie tu ...dermato venerice scrie pe tine=doctor

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In primul rand sectiunea la care ai postat e gresita. Trebuia sa scrii la Probleme Medicale. Mergi la doctor. Intai la dermato-venerologie pentru penis apoi la psiholog pentru cap. Si apoi la scoala sa inveti sa citesti si sa te documentezi inainte sa pui mana pe "maciuca" ca sa ma exprim pe intelesul tau, pentru ca la cum ai scris prea multa scoala nu ai...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Maaahhh noobilor!
Voi vorbiti despre boli venerice? laughing speriati copilu!
El s-a masturbat nu a facut sex idiotilor!
Nu ai nimic amice, probabil doar o alergie sau o infectie,
Bafta...