| EuStiuToT a întrebat:

Salllut TPU daca Iasi pune mana la (savarina) unei fete asa dintr-o data e. o prietena buna sa zicem cu credeti ca ar reactiona

9 răspunsuri:
| catamafiotul a răspuns:

Ma daca iti este doar o simpla prietena cred ca te-ar palmuii si te-ar face si nesimntit dar acum depinde ce gen de fata este si ea si poate te place si nu ar zice nimic

| mona a răspuns:

Pai poate i va placea sau te trezesti palmuit si cu o prietena in minus

| k1d0 a răspuns:

De la cateva injuraturi adresate tie la niste palme chiar si pumni

| h3r a răspuns:

Ti-ar da una la "cirese".

Răspuns utilizator avertizat
| TymbarkCo0L a răspuns:

Sa ne zici si noua cum a reactionat

| Mataarecratimadareunupotsascriuasa a răspuns:

Daca scapi cu viata, e bine

| EuStiuToT explică:

Ati luat teapaaa! :X nu a zis nimic si acum sunt si cu ea big grin

| LostInHell55 a răspuns:

Nu stii pana nu incercilaughing