| HatedEmo a întrebat:

Sallut TPU am o intrebare si vas fii foarte recunoscator daca mi-ati raspunde.Deci acum cateva zile am fost cu o fata la mare si cu niste prieteni si eu cu ea ne distram forate bine glumeam si asa. apoi a-2 zii m-a intrebat daca vreau sa merg cu ea in oras m-am dus dar a mai venit un prieten de al meu cu mine adica el avea 10 ani si eu cu ea ea avem 13 si statea numai cu el. apoi ieri seara am fost in club cu ea si a venit alt baiat iar prieten de al meu si la asta dansa cu el
cu mine aproapa deloc. nici in autobuz nu statea cu mine se ferea mereu chiar credeti ca nu ii place de mine sau doar ma ignora ca e rusinoasa si daca nu i-ar placea de mine dc ma mai invitat in oras?

Răspuns Câştigător
| Ofiintă a răspuns:

Nu va inteleg cum va lasa la club de la 13 ani in primul rand parintii si accesul minorilor la cluburi este interzisa.
da ma rog.
Eu la varsta voastra ma jucam cu baietii eventual diferite jocuri, ascultam muzica pe telefon etc.
De aceea eu zic sa lasi fata si sa-ti vezi de treburile mai importante.
p.s: nu inseamna ca se fereste de tine daca nu vrea sa stea in preajma ta, poate ar trebui sa-ti schimbi comportamentul

2 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Aveti 13 ani. Asta e cea mai buna explicatie pentru "problema" ta

| adriang95 a răspuns:

Bun... Pe la 13 ani ma jucam in parc si in fata blocului de-a v-ati ascunselea, nu stiam ce e ala club, ci ne traiam copilaria... LASATI IN **** MEA TELEVIZORUL SI CALCULATORUL ca va prosteste! Iesiti dracului afara si purtati-va ca niste copii pentru ca incepeti sa ma speriati!
Mai vedeam pe la 10-11 ani pusti cu "gajici" si ma apuca rasul, ca mai apoi sa vad fete de 12-13 ani cu parul vopsit, cu tone de machiaj pe față si cu dorinte tampite de sex...
O sa vorbesc cu moderatorul TPU in curand...