| MrFreedom83 a întrebat:

Sally, puteti sa-mi dati un sfat de ceva timp am cunoscut un baiat el m-a placut (am gasit si eu ceva in el dar uite ca tot a mers bine pina cind cineva ea spus ca mie imi place de alt baiat dar nu e drept e minciuna cum sai dovedesc cal iubesc i-am explicat ca nu am avut nimic cu acel baiat ca nici macar nul placeam plizz(funditta)

Răspuns Câştigător
| nobody88 a răspuns:

Explica-i ca o relatie adevarata incepe si se bazeaza pe cateva lucrushoare mici precum increderea, respectul si intelegerea happy

E mai simplu decat crezi, scoate-l la o plimbare intr-un parc undeva sa fiti numai voi 2 si luati si vorbiti foarte serios. e mai usor sa ii spui exact ce simti si cum simti decat sa incerci sa ii dovedesti prin nu stiu ce mijloace, pana la urma in timp o sa realizeze si el ca tu chiar vrei ceva mai serios de la el si ca nu poate fi vorba de altul.

Chestiile mentionate mai sus pentru toate trei trebuie munca, ele nu se ofera nu sunt ca un cadou pentru ele se munceste si pe baza lor se construieste mai departe.

Sper macar sa te inspire un pic ^_^ Succes