| Sebi00 a întrebat:

Sallz all va rog sa-mi raspundeti repede la intrebare am o pasta de dinti cu aloe vera de la forever si m-am dat pe cosuri am auzit ca pasta e buna e pasta de dinti cu aloe vera... vreau sa stiu daca eimi dispar cosurile si de ce imi lacrimeaza ochii imi simte asa. nu stiu fresh laughingplzz funda celui mai bun raspp

Răspuns Câştigător
| BlueDreams a răspuns:

Hai sa-ti vand un pont ca si eu am trecut prin acelasi chin prelungit de nu ma putea privi in oglinda, mai mult evitam pe cat se putea.presupun ca esti adolescenta si daca nu n-are importanta.Stii cum sa spune: sa scapam de cosuri cu leacuri babesti! Fals! Poti sa scapi de ele pe moment,dar vor reveni cand ti-o fi lumea mai draga. Daca chiar vrei sa scapi de cosuri iti spun ce am folosit eu de intr-o luna aveam fata mai curata ca niciodata,acum depinde si de cat de grave sunt afectiunile, la mine erau destul de ''urate''. Deci exista in farmacii produse de la Avene si crede-ma ca sunt foarte bune, mai ales ca dermatologii le recomanda.Au la baza apa termala si de aceea sunt potrivite pentru tenurile sensibile, grase si acneice.Eu am folosit si inca mai folosesc pe cosurile ale mici de le vezi numai cu lupa, gel de curatare pentru ten seboreic{ intrebi la farmacie si iti arata acolo} si crema{de fapt un unguent ca e foarte mic, 300 ml} pentru ten acneic, se numeste Diacneal si se da aplica fix pe cos, iar daca ai cosuri mici si foarte multe se aplica pe zona afectata. Sfatul meu {pe care daca il urmezi vei scapa mult mai repede decat mine} e sa nu incerci sa ma storco cosurile.Vei vedea ca acest unguent va scoate cosurile de sub piele si pe cele foarte vizibile si se vor face albe.Atunci tu vei avea tendinta sa le storci{ ca mine} si mai rau iti vei face caci vei ramane cu pete. Unguentul le scoate,ele ies singure, se formeaza cojite si gata, esti vindecata.Deci pe cutie scrie ca dupa 2 luni se vor vedea rezultate vizibile dar eu am vazut mult mai repede.Acum pretul...intr-adevar sunt mai scumpe dar nici pe jumatate cat valoreaza, parerea mea.Amandoua sunt cam 50 de lei, mai jos nu gasesti, dar iti repet sunt foarte bune un astfel d etratament te tine si jumatate de an pentru ca unguentul nu se da o tona si s eaplica doar seara pe un ten perfect curat.Gelul se foloseste seara si dimineata si e si un foarte bun demachiant.DEci daca intr-adevar vrei sa scapi de cosuri, incearca, eu sunt extrem de multumita.Bafta.

1 răspuns:
| Sebi00 explică:

Da la ce farmacie si ce ii cer te rog spune-mi :d pentru ca sunt curioasa big grin