| DeeA_6936 a întrebat:

Sallz! Am si eu o intrebare. Ma numesc Cristina si am 13 ani, imi place de un baiat si el are 15 ani. Nu stiu daca si el ma place. Imi este rusine sa vb cu el. Ma puteti ajuta? Sau contactati-ma la adresa de mess : cris14_cris@yahoo.com.Mersi tuturor!

Răspuns Câştigător
| Stefania a răspuns:

Buna!

In asta sa nu amesteci nici o prietena, oricat de buna ar fi ea no talking, oricare ar fi invidioasa si ar face orice sa nu iti reuseasca planul, nu vreau sa te supar dar vreau sa-ti spun intr-adevar ceva la care te rog sa te mai gandesti si tu! Uite, eu am 12 ani si si mie mi-a placut deun baiat de 17 ani, dar am realizat ca inca sunt micutzasi ca trebuie sa-mi vad de scoala, in plus de cand m uitam dupa acel baiat mi s-au mai stricat si notele si asta m-a durut cel mai multsad. Ai o viata intreaga in fata ta ca saiti faci iubit/prieten, pentru ca baieti la varsta de 15-18 ani nu se gandesc doar la distractie, la baut si baietii sun si mai destepti ca si fetele nu le trebuie probleme pe cap, ca sa ii zia fata "Acuma vi sa ne intalnim!", "Acuma vi cu mine in club!", "Acuma mergem la cumparaturi!" bla, bla, bla, asta nu isi doreste un baiat, ei nu vor probleme pe cap si saii anipuleze o fata cum vor ele happy. Deci mai bine sa ii uiti pe toti oh go on stiu ca cresti si iti doresti un iubit, dar gandeste-te ca inainte trebuie sa-ti faci un viitor happy si apoi vei avea o viata intreaga pentru baieti happy, intr-adevar ca adolescenta trebuie straite, dar totusi viata nu este un joc format din inimioare si bani, este foarte grea si de asta trebuie sa te lupti cu ea, cu bine, cu greu, dar asqa e scopul vieti happy

Sper ca imi asculti sfatul si il respecti kiss

>:d<

[{ By PiNkY }]

2 răspunsuri:
| ionika17 a răspuns:

Spune-i la o prietena de a ta ca iti place de el.Si spune-i sa vorbeasca eu el sa Ii spuie ca tie iti place de el.Si dupa daca te place sigur te v-a cauta daca nu este timid. Daca este cred ca tot u ar trebui sa faci primul pashappysucces

| georgy_6683 a răspuns:

Fa-ti curaj si vb cu el sau kel putin pune pe un prieten comun sa vb cu el si asa afli ke parere are de tine si daca ai place de tinewinking