| anonim_4396 a întrebat:

Sallz.am si eu o mica nelamurire ii a3a oara cand fac sex cu iubitul meu.Insa astazi dupa ce "sva terminat"a pus mana pe prezervativ era pe el un lichid, prima data a crezut ca s-a spart prezervativul, insa dupa ce si l-a dat jos de pe penis ne-am uitat cu atentie la el si nu avea nimic(sperma era la locul ei)nu curgea nimic din el.Prietenul meu a spus ca acel lichid este de la mine.nu stiuthinking Mi frica de o eventuala sarcina

7 răspunsuri:
ÉrotiqueConseils
| ÉrotiqueConseils a răspuns:

Nu are de ce sa iti fie frica. Prietenul tau are dreptate. Sau poate era doar lubrifiantul dp prezervativhee hee. App as vrea sa dau un sfat, informati-va mai bine despre "chestiile astea" inainte sa va incepeti viata sexuala.

GânduriAlbe
| GânduriAlbe a răspuns:

Nu ai de ce să te temi, prietenul tău are dreptate. Baftă!

| catthshshshs a răspuns:

Este de la tine lichidul, stai linistitawinking

| Bianca_papusha a răspuns:

Asa am fost si eu la inceput de speriata fix asa am patit si eu, m-am speriat toata ca s-a spart prezervativu...
Dar pna la urma am inteles ca acel lichid era de la mine(ma bucur ca va protejati asa sa faceti mereu)

| alexel a răspuns:

Stai linistita. Ala e semnul ca te-ai excitat, sau poate ai avut si un orgasm. Femeia cand se excita (si nu numai) se "uda" ca sa folosesc un termen mai popular. Deci bucura-te ca prietenul tau face bine ce face.

| kryssty8 a răspuns:

Nu cred... pentru ca te-ai excitat... si esti"uda"tongue

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Buna.am si eu p problema.cand fac sex imi curge foarte mult lichid.sa fie ore o problema? nu mereu ma excit asa tare.chiar daca nu ma excit cand fac sex tot imi curge.si este mult nu miroase. dar ma simt eu aiurea tare va rog sa ma ajutati...