| MerishorLoveGirl a întrebat:

Sallz!
De data asta vin cu alta intrebare >:"
imi place un baiat... dar nu stiu daca el ma place crying
totusi e dragut cu mine happy dar nu stiu cum sa-i zic ca imi place de el. poate o dau in barahee hee sh no sa vrea sa mai vorbeask cu mine...
ceva idei? funda :*:*:* iar la restul VOT

Răspuns Câştigător
| Pinguuuin01 a răspuns:

Buna...si eu am intr-un timp in aceiasi posturastraight face. Incearca sa te apropii de el, vorbeste cu el cat de des, invita-l sa mergeti undeva, dar nu numai voi 2(spune-i ca mergi in oras/iesi afara cu niste prieteni si daca nu are program ai fi bucuroasa sa vina si el) si asa mai departe...Fa-l sa te placa! Aratai cat de draguta esti, dupa care intreaba-l daca are prietena si daca zice nu intreaba-l daca vrea sa fiti impreuna, nu-i asa de greu cum spun alti:-
Sper ca te-am ajutat mult succes!:*:*:*

5 răspunsuri:
| Noreasontosimle a răspuns:

Hmmthinking poate nu ai face bine daca i-ai spune tu ca-l placi, doar arata-i ca si tie iti place.
Poarta-te frumos cu el, daca te place totul vine de la sine!:*
parerea mea.

| Ioannaaaaaaaaaa a răspuns:

Pai...imprieteneste te bine cu el. poarta te frumos cu el, vb frumos cu el, si dai de inteles lucru` asta...si daca ii place de tine.stai linistita ca vine el la tine:*

| QueenofLove a răspuns:

Buna...daca tu nu ai curaj sa ii spui, sfatul meu este sa iti pui o prietena foarte buna sa il intrebe ce crede despre tine si daca i-ar placea o posibila relatie cu tine.Dar te sfatuiesc sa iti faci curaj si sa ii spui chiar tu.Un baiat se simte bine daca afla ca o fata ii place de el si dimpotriva ar comunica mai mult cu tine.Mult succes:*

| deea66 a răspuns:

Si eu cam am o problema asemanatoare si zau daca stiu ce sa fac si pe mine ajutati-ma

| cipi95 a răspuns:

Buna daca iti place de el du-te si spune-i in fata