| hamham_1461 a întrebat:

Sallz! imi place de un baiat dar mai intai sa va zic povestea.deci eu il plac pe el a venit la noi n clasa.cred ca si el ma place deoarece nu ma lasa imi pace ma face sa ma enervez da cu caietul in mine, deci cred ca ma place si eu il plac dar acum nu stiu sigur poate el vre sa fim doar prieteni nu si iubiti.imi este frica sa ii spun ca il plac eu sunt bruneta nuanta lui miley cyrus si ochii albastri! invat bine! dar nu pot sa ii spun ca il plac poate va rade de sentimentele mele.eu imi doresc sa fiu cu el dar nu stiu sigur daca ma place voi ce spuneti? funda!

3 răspunsuri:
| -=AleCS=- a răspuns:

Asa sunt alte persoane... eu le numesc "batute in cap" si sunt din plin rolling eyes

| BlueEyes90 a răspuns:

Pai, eu cred ca ar trebui sa vorbesti cu el. Faptul ca nu te lasa in pace si vrea sa te enerveze e un semn ca te place, deci, lasa rusinea de o parte si intreaba-l ce simte pentru tine.
Daca nu vrei sa-l intrebi, atunci ai putea ruga o prietena/un prieten sa il intrebe ce fata ii place, si poate tu esti aceeawinking.
Succeslove struck si sper ca te-am ajutat

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu va ride de tine decit daca n-o sa vrei sa faceti sex. Daca vrei si tu, atunci e perfect. Mai intii umezesti un degetel, ti-l introduci cu grija intre piciorute pina dai de ceva tare. baga mai mult (chiar daca te doare), incearca si cu mai multe degete pina cind se va rupe. gata, va curge un pic de singe, dar cind o sa faceti sex o sa creada baiatul ala ca esti ver5@t@ si 5tyl@t@ si ca nu-ti pasa de el ca deja ai fost cu altii. Asta o sa-l faca sa ramina cu tine. Plus, o sa te doara mai putin daca are penisul un pic mai gros decit normal. Succes draga si te pup :*