| dbem a întrebat:

Salu, exista o perioada la femei in care nu poate sa ramana insarcinate?

9 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Atunci cand au ciclul menstrual nu pot ramane gravide.

| mona a răspuns:

Exista mai ales la cine are ciclu regulat

Răspuns utilizator avertizat
| WweEdge a răspuns:

Da exista

| perryornitorinca a răspuns:

Prima data invata sa vb romaneste si dupa poti face si sexwinking
auzi...nu poate sa ramana insatcinate.laughing)) nu pot bai baiatule

| Oana92 a răspuns:

Da, la menopauza, in rest exista sanse mereu sa ramana insarcinate, chiar daca in unele perioade din ciclul menstrual ele sunt foarte foarte mici.

| Lollaow a răspuns:

Da, fix cu 5 zile dupa ovulatie(cam 2 saptamani dupa menstruatie) sau inainte cu o saptamana de menstruatie e perioada 100%nefertila

| buCURboss a răspuns:

Poate rolling on the floor

| Senoritaa a răspuns:

Atunci cand nu are ciclu menstrual dar pentru orice eventualitate cu prezervativ! :d happy