| anonim_4396 a întrebat:

Salu fetelor. daca va place un baiat timid cum ii veti spune acest lucru?

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Direct in fata, cum altfel? ce daca e timid? si eu sunt, si multi altiii toti suntem asa, ce e rau in asta?

| ℓσνє a răspuns:

Pai, la inceput este timid poate pentru ca nu va cunoasteti foarte bine. De ex, eu sunt timida cu oamenii pe care nu prea ii cunosc. Cu prietenii, e total altceva. Dar sa nu ne abatem de la subiect. Vorbeste cu el, iesiti undeva obinuiti`va mai mult unul cu celalalt. Mai intai deveniti prieteni apoi ii poti spune, cand are mai multa incredere in tine. Bafta! happy

| Plamada_Daniel_1997 a răspuns:

Deci te-ai ****?