| ZeroCool_9224 a întrebat:

Saluit. am o prblm: asara eu cu un preten neam atins penisurile si i-am facut mana i-am zis asta unui prieten si mi-a zis ca sunt hidrofor dar eu cred ca sunt bilar. cum este?

Răspuns Câştigător
| GoodGuyOviCONTSUSPENDAT a răspuns:

Ce? Lasa mistourile. oh go on

7 răspunsuri:
| Ellenna a răspuns:

Daca vrei sa te ajute cineva, incearca sa explici si sa scrii in asa fel incat sa se inteleaga

| Pysu a răspuns:

Esti homosexualstraight face

| YoYoLicious a răspuns:

1. i ai facut mana? Ce avea, era stricata?
2. Esti hidrofor, daca te crezi instalatie prin care circula apa
3. SI EU CRED CA ESTI BILAR. Ai dreptate.bilar e raspunsul

| Bєíbч a răspuns:

Invata frateee sa scrii prima data!laughinglaughing Nu, nu esti hidrofor ( ce draq o si aia laughing) si nici bilar ( iarasi nu inteleg ce vrei sa spui thinking) ci esti GAY laughinglaughing

| Gdeni a răspuns:

:O:O:O mai expicit te rog

| Ranya a răspuns:

Vrei sa spui homosexual? pai gestul tau, ...cam este.Dar daca iti plac si fetele, probabil este bisexual.Dar cate clase ai, de scrii in halul asta?

| DeeDee_3354 a răspuns:

Homoule laughing