| Facăru a întrebat:

Salut.
1)Cum pot sa intru in vorba cu niste fete dintr-un club,nu le cunosc, si as vrea sa fac cunostinta cu ele.(sfaturi)
2)E normal ca atunci cand ies cu o fata si ne sarutam mai mult dupa vreo 30 de minute de stat impreuna, am pe "capul" penisului substanta preejaculatoare?(sunt virgin)
3)Cand vad o fata mai "buna" si vb cu ea sau imi sta in brate,mi se scoala penisul(nu in totalitate),dupa ce ma dezvirginez, o sa mi se intample la fel?
4)Dupa ce nu mai sunt virgin, o sa mi se scoale mai greu penisul? O sa-mi mai creasca penisul?
5)Merci,dau funda, fara idiotenii.happy
P.S. :Aladeen motherfuckers!

2 răspunsuri:
| MrAlex a răspuns:

1) te duci la ele si le intrebi daca au placerea sa bea un suc cu tine
2)da este foarte normal
3)normal ca se intampla...
4)se scoala normal..este putin cam stupida intrebarea prin dezvirginarea adica in cateva cuvinte ti se rupe atatawinking si cu timpul iti creste penisul happy cu cat inaintezi in varsta
5) npc

| Mirunelu a răspuns:

Lichidul apare din cauza ca te exciti si te exciti mai usor din cauza ca esti virgin. Dupa ce nu o sa mai fi nu poti sa zici ca o sa se scoale mai greu ci doar ca o sa poti sa te controlezi mai bine sa nu mai ai asa des surprize cand sta o fata la tine in brate/va sarutati. Si da, o sa continuie sa creasca.