| anonim_4396 a întrebat:

Salut.
1. Felicitari pentru site.
2.Am si eu o intrebare.
Am 20 ani, si nu mi-am inceput inca viata sexuala (sunt baiat). Am avut sanse, dar sincer le-am refuzat.Acum,parca as accepta prima "oferta".
E cam tarziu? O sa fie diferit decat daca erea mai devreme? dureri ceva?
Multumesc.

Răspuns Câştigător
| Crisu a răspuns:

Nu, nu e tarziu.Si da o sa fie diferit pentru ca acum esti mai mare, sti mai bine ce trebuie sa faci si e mai informat [ceea ce e de bine], decat atunci cand nu erai asa de informat.

7 răspunsuri:
| shtephie a răspuns:

Fa-o cu persoana iubita! Daca ai asteptat ata...makar sa fie ceva de neuitat happy succes in dragoste!

| justmeesb a răspuns:

Felicitari pentru ca ai stiut sa refuzi ofertele venite pe fuga, sau pripite, nu multi ar refuza si esti cu atat mai mult de apreciat stiind ca ai taria sa refuzi. Revenind la intrebarea ta nu ai motive de ingrijorare, nu o sa fie nici mai rau nici mai bine decat sa o fi facut la 16 ani, fi tandru si totul o sa iasa bine.

| Alexzadon a răspuns:

Fa labastraight face

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ce joc joci triburile ?

| Crisy1999 a răspuns:

Sfatul meu ar fi sa nu astepti ocazia sa faci sex. Mai bine steapta ocazia sa iti faci o prietena, eventuala o fata pe care sa o iubesti nu doar sa iti faci o prietena ca sa fie sa ai cu cine sa scapi de virginitate. Si apoi daca ai o iubita, si va iubitzi totul o sa vina de la sine fie ca pentru ea o sa fie sau nu prima data o sa fie frumos. Si niciodata sa nu iti faci griji pentru ce vei face si ce va urma doar traieste clipa.
Si ca o gluma pana la urma oamenii faca asta dinainte sa descopere focul si nusi mai faceau griji cand si cumhee hee
Bafta in continuare

| Pauleboy a răspuns:

Va multumesc de raspunsuri dar...cam cat sa mai astept? adica, cu varsta o sa fie diferit?
Sper sa nu abuzez de parerile voastre

| Pauleboy a răspuns:

Alezadon, nu sufar dupa sex.
am prietena, si nu duc lipsa.
Anomin, nu joc jocuri pc, etc