| lilly12345678 a întrebat:

A... de unde sa incep pai daca plac un baiat si prietena mea a vb aseara cu el si i-a zis ca eu il plac iar el a ramas socat si nu a mai zis nimiccrying... dar eu nu stiu ce sa fac pentru ca as vrea sa ii zic pentru ca stiu ca el o sa-mi zica siugur dar imi este frica de raspuns nu stiu daca va spune ca nu ma place dar el da o gramada de semne cu ar fi: vorbeste cu mine tot timpul pe mess ma intreaba daca merg la piscina iar cand am fost cu el la piscina ma lua in brate si saream in apa venea si statea cu mine dar mie imi este frica de ce o sa zica VA ROG AJUTOR DAU FUNDAlove struck sa ii spun ca il plac sau mai bine sa tac va rog JUTOTTT NU STIU CE SA FAC VOTEZ TOATE RASPUNSURILE!

2 răspunsuri:
| UnZambetTeRog a răspuns:

De ce sa iti fie frica de ce va zice. Uite Daca ii spui si el va simtii acelasi lucru ca tine va fi totul bine. Iar daca el nu simte acelasi lucru nu va fi nici o schimbare. Veti ramane prieteni si totul e ok :X.Dar dupa ce miai zis. sigur te place si el :*
Succes

| stuff144 a răspuns:

Da sigur, cel mai bine e sa vorbesti cu el fata in fata. si sa ii spui ce simti si el sa iti spuna ce simti. nu are de ce sa iti fie frica sau sa fi timda. fi directa si asta il va impresiona.bafta