| Ionică a întrebat:

A facut vreo fata cinste la inceputul relatiei de cuplu (prima intalnire sau primele intalniri)? Daca da, de ce ai facut? Daca nu sunteti de acord, sa aduceti argumente. Multumesc!

5 răspunsuri:
| I'mPerfect(a)! a răspuns:

Normal ca nu ar plati numai el, ca doar nu ma intretine!

lolita
| lolita a răspuns:

Depinde cine inviat in oras, eu am facut cinste la primele intalniri, de ce nu? mai ales ca mandoi lucram si de multe ori eu eram cea cu un venit mai mare. pai de unde sa plateasca numai el?

| zeeeeeex a răspuns:

Daca as da peste o asa fata as spune ca nu e in toate facultatile mintale... Pai cum sa strice ea decenii de munca a surorilor ei de a nu plati mai niciodata nota?

| Ela_PuRpLe a răspuns:

Nu, si nici nu as face cinste la prima intalnire.De obicei cand un baiat invita o fata in oras, el trebuie sa plateasca iar daca nu, atunci fiecare isi plateste consumatia proprie.

| 16.laura.16 a răspuns:

Nu, nu trebuie sa faci cinste. Eventual sa te oferi sa-ti platesti consumatia!