| Ionică a întrebat:

A facut vreo fata cinste unui baiat in calitate de amici si de iubiti?

11 răspunsuri:
lolita
| lolita a răspuns:

Da bineanteles, nu-mi place sa plateasca baiatul. traim intr-o lume in care femeia si barbatul sunt egali, nu este nici o rusine sa plateasca o fata este chiar normal.

kittyalexandra
| kittyalexandra a răspuns:

Da. Se mai întâmplă uneori ca una dintre persoane să nu aibă bani şi de ce să nu faci tu cinste şi să petreceţi mai mult timp împreună, să staţi de poveşti. Mi se pare ok.

| Corinne a răspuns:

Da am facut si eu cinste si la prieteni si la iubit...se intampla ca intr-o zi sa-ti fii pierdut banii sau uitati acasastraight face si sa am chef sa ies la o ciocolata calda cu prietenu si daca am bani suficienti nu`i mare lucru sa fac eu cinste.happy

| theodoraafi a răspuns:

Dap. am facuthappy
cum zice si @ayedana... uneori mi se pare ok sa mai fac si eu cinste dar sa nu si-o ia in cap laughing

| anduta160 a răspuns:

Da! De ce nu?
Mi se pare un lucru cat se poate de normal, mai ales cand vreau sa sarbatoresc un anumit lucru si poate sunt unii care nu ai banii si nu vor veni asa ca daca mai am si niste bani in plus facbatting eyelashes

| alexxa18 a răspuns:

Daphappy

| cretz a răspuns:

Da...de ce nu? mie mamabatting eyelashes mereu imi zice sa imi platesc eu singura consumatia sau sa fac cinste, mai ales daca am bani

| raisssa a răspuns:

Dap... uneori mi se pare ok sa mai fac si eu cinstehappy

| sweet_girl_carmen a răspuns:

Da, mai ales daca sunteti amici, e normal... uneori sa-si plateasca fiecare, alteori mai face ori unul ori celelalt cinste.

| wdsasd a răspuns:

Pe mine unul ma deranjeaza daca am amici si numai eu platesc consumatia adica na nu ma simt ok... iar iubita mi se pare ok sa plateasca si ea adica pana la urma si aici vad daca are caracter, daca ii pasa de mine sau numai vrea sa ma stoarca(pentru mine cele care nu isi platesc niciodata consumatia, sau macar sa zica azi platesc eu desi platesc eu, sunt tarfe si alea nu trebuie folosite decat pentru sex). scuzati dar am fost sincer, este o insusire a tarfelor asta

| Daniella13 a răspuns:

Da. Mi se pare absolut normal. Cateodata vreau sa platesc eu nota pentru mine cat si pentru iubitul meu. Mi se pare normal doar nu o sa il las tot timpul pe el. Suntem 2... Suntem impreuna. trebuie sa ne ajutam reciproc.